تذکر:
برخی از کفشورهای موجود در بازار فاقد کیفیت بوده و با چند بار شستشو با مواد شوینده اکسید خواهند شد. قیمت این کفشورها در استیل ها کمتر از 20 هزار تومان و در برنجی ها کمتر از 40 هزارتومان و عمدتاً کشور سازنده آن ها چین می باشد.

نحوه خرید:
جهت دریافت لیست قیمت محصولات به همراه تصاویر و جزییات بوسیله ی تلگرام یا واتس اپ (whats app) یک پیام به شماره همراه زیر ارسال بعد از دریافت لیست قیمت, کد محصول مورد نظر را ارسال و پیش فاکتور فروش رو دریافت نمایید.
 (پس از تایید شما, جهت دریافت آدرس و ارسال
 از طریق پیک با شما تماس گرفته خواهد شد)
حداقل فروش 5 عدد

86 42 364 0912


شرکت شایگان سازه ویژن

(8 سال تجربه فروش آب راه های ساختمانی, صنعتی و شهری)
شركت شایگان سازه نماینده شرکت های پرولاین - مسا - جاستایم و فرپلاست در زمینه تامین ، توزیع و اجرای تاسیسات آبراه و کفشور های ساختمانی و صنعتی ، فعالیت می نماید و توجه به اینکه اعتقاد راسخ به خدمت صادقانه بر اساس اصول علمی و تجربی دارد لذا با استفاده از جدیدترین دست آوردها و روشهای  روز جهان در زمینه آبراه, کفشور و کانالهای پیش ساخته امید دارد که گام موثری در پیشرفت صنعت تاسیسات کشور برداشته وموجبات ارتقاء ضریب آسایش در محل کار و سکونت افراد را فراهم نماید. بدین منظور با هدف بهبود كیفیت ارائه خدمات و بالا بردن رضایت مشتریان اهداف كلی فوق را ازطریق پیاده سازی سیستم استاندارد در کلیه واحدهای فنی – مهندسی و پشتیبانی شرکت دنبال می كند.

قیمت محصولات ما را مقایسه کنید
  • پایین ترین قیمت
  • تحویل در محل (پیک)

ارسال به سراسر کشور از طریق کالارسان

وب سایت ها:

www.Kafshoor.comwww.Drain-Grating.com     


آدرس : خیابان شریعتی - میرزاپور (سهیل) - نبش کوچه شهید خدارحمی